Print

Executive Board


Mehmet Akif GÜL - İcra Kurulu Başkanı

mehmet_akif_gul

1958 yılında Denizli’de doğdu. ODTÜ Mühendislik Fakültesi Metalürji Mühendisliği Bölümü’nü bitirdi. 1982 yılında Elsan Elektrik Gereçleri A.Ş.‘ de iş hayatına başlamıştır. ELSAN’ da İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdür olarak çalışmaktadır. ADM EDAŞ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Sn. Mehmet Akif Gül, İngilizce bilmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

 


 

İren Tara SALDANLI - İcra Kurulu Üyesi

iren_tara_saldanli

1984 yılında Ankara’da doğdu. 2007 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Bilgisayar ve Matematik Bilimleri bölümünden mezun oldu. İş hayatına özel bir şirkette IT Ürün ve Teknik Destek Mühendisi olarak başladı. 2011 yılından bu yana ELSAN’da; Stratejik Planlama ve İş Geliştirme Koordinatörü olarak çalışmaktadır. İngilizce bilen Sn. İren Tara SALDANLI, evli ve 1 çocuk annesidir.

 

 


 

Tuncer KARAKULA - İcra Kurulu Üyesi

tuncer_karakula

1961 yılında Denizli’nin Çal ilçesinde doğdu. 1983  yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Denizli Mühendislik Fakültesi Makina Bölümü’nden  mezun oldu. İş hayatına özel bir şirkette  Üretim Mühendisi olarak başladı. 2001 yılından bu yana  ELSAN’ da Üretim Planlama  ve Tedarik Zinciri Yönetimi  alanlarında yönetici olarak çalıştı. Şu anda Tedarik Zinciri Yönetimi Direktörü olarak görevini sürdürmektedir. İngilizce bilen Sn. Tuncer KARAKULA, evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

 


 

Osman Özgür GÜL - İcra Kurulu Üyesi

osman_ozgur_gul

1977 yılında Denizli’de doğdu. 2000 yılında Pamukkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’ nden mezun oldu. 2002-2003 yılları arasında Londra’ da Dil eğitimi aldıktan sonra iş hayatına özel bir şirkette Saha ve Proje Mühendisi olarak başladı. 2003 yılından bu yana ELSAN’ da  Mekanik Bakım,  Çevre, İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği, Üretim ve Satış-Pazarlama alanlarında Uzman ve Yönetici olarak görev aldı. Şu anda Pazarlama ve Satış Müdürü olarak görevini sürdürmektedir. İngilizce bilen Sn. Osman Özgür GÜL, evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

 


 

Emin ALPARSLAN - İcra Kurulu Üyesi

emin_alparslan

1979 yılında Denizli’nin Çal ilçesinde doğdu. 2000 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Fakültesi Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. İş hayatına özel bir şirkette Proje Satınalma Mühendisi olarak başladı. 2003 yılından bu yana ELSAN’da; Üretim, Bakım, Yatırım, Bilgi Sistemleri, AR-GE, İnsan Kaynakları, Kalite, Çevre, İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği ve Enerji Yönetim Sistemleri alanlarında uzman ve yönetici olarak çalıştı. Şu anda Üretim ve Teknoloji Direktörü olarak görevini sürdürmektedir.2015 yılında Pamukkale Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler bölümünde yüksek lisansını tamamladı. EMO, Enerji Verimliliği Derneği ve PERYÖN’de aktif üye olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. İngilizce bilen Sn. Emin ALPARSLAN, evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

 


 

Nazım ALTUN - İcra Kurulu Üyesi

nazim_altun

1977 yılında Denizli’ de dünyaya geldi. 1999 yılında Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü’nden mezun oldu. Lisans eğitiminin hemen ardından Bilişim sektöründeki bazı firmalarda Bilgi İşlem Analisti , Bilgi Sistemleri Uzmanı olarak görev aldıktan sonra 2002 yılında vatani görevini tamamlamasının ardından bazı firmalarda Maliyet Muhasebesi Sorumlusu ve Mali İşler Sorumlusu olarak görev aldı. 2011 yılında göreve başladığı ELSAN’ da 4 yıl kadar Maliyet Muhasebesi Uzmanı olarak görev yaptı ve şu anda Mali İşler Müdürü olarak görevini sürdürmektedir. İngilizce bilen Sn. Nazım ALTUN, evli ve 2 çocuk babasıdır.