Print

Kariyer Fırsatları

İşe alım sürecimizin amacı, doğru işe doğru insanı bulmak ve yerleştirmektir. Bu sayede uzun vadeli ve verimli bir çalışma hayatı oluşturulacağına inanmaktayız.

İş başvurusunun kabul edilmesi ile başlayan mavi yaka işe alım sürecimiz, İnsan Kaynakları Uzmanının yaptığı mülakat ile devam eder. İK Uzmanı tarafından aranılan niteliklere uygun olduğu düşünülen adaylar, ilgili bölüm sorumlusuna yönlendirilir. Bölüm sorumlusunun gerçekleştirdiği teknik mülakat sonucunda işe başlaması uygun olan adayların referans araştırmaları yapılır ve adaylar işyeri hekimimiz tarafından sağlık kontrolünden geçirilir. İşyeri hekimimiz tarafından da işe başlamasında herhangi bir engeli bulunmayan adaylarımızın işe giriş işlemleri gerçekleştirilir.

Beyaz yaka işe alım sürecimizde iş başvurularının kabul edilmesinin ardından, İK biriminden ve ilgili bölüm yöneticilerinden oluşan komisyon tarafından yetkinlik bazlı bir mülakat gerçekleştirilir. Komisyon tarafından pozisyona uygun olduğu düşünülen adayların referans araştırmaları yapılır. Daha sonra ücret teklifi yapılır ve kabul eden adaylar, işyeri hekimimiz tarafından sağlık kontrolünden geçirilir. İşyeri hekimimiz tarafından da işe başlamasında herhangi bir engeli bulunmayan adaylarımızın işe giriş işlemleri gerçekleştirilir.

Bilgilerinize doğrudan ulaşabilmek ve veri bankamızda saklayabilmemiz için aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Genel başvurularınız ve tüm açık pozisyonlarımız için Elsan Kariyer Fırsatları üzerinden başvuru yapabilirsiniz.